Zakończenie realizacji projektu OZE 1.1

W dniu 31.10.2015 r. realizacja projektu została zakończona.

Wicedyrektor Wydziału ds. Polski w DG Regio odwiedził Politechnikę

Politechnika Białostocka realizuje obecnie trzy duże

CZY CIĄGNIK MOŻE JEŹDZIĆ NA OLEJU ROŚLINNYM?

Politechnika kończy projekt Badanie skuteczności aktywnych i pasywnych metod poprawy efektywności energetycznej infrastruktury z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii: Etap IV – “Optymalizacja właściwości oleju roślinnego, jako paliwa samoistnego”

Budynek WA nagrodzony przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

Laboratorium Architektury Energooszczędnej przy Wydziale Architektury PB zostało nagrodzone w konkursie Green Building Awards Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (

Budynek Wydziału Architektury w konkursie na najpiękniejszy na Podlasiu

Budynek laboratoryjno-badawczy Wydziału Architektury PB znalazł się w finale konkursu AEDIFICIUM na najlepszą realizację architektoniczną na Podlasiu.

Co słychać w projekcie OZE 1.1.?

Na dzień dzisiejszy  realizujemy zakupy aparatury na wyposażenie laboratoriów, a w części laboratoriów prowadzone są badania.Nowy budynek Wydziału Architektury nabrał wyglądu i już będzie można go użytkować. W galerii w ktrótce pojawią się zdjęcia gotowego budynku.

Tags:

Zakończenie projektu OZE 5.2

Z dniem 29.06.2015 r. zakończyliśmy realizację projektu.

OZE 1.1 - akutalności

Trwają prace nad budową budynku Wydziału Architektury, realizowane są zakupy niezbędnej aparatury oraz prowadzone są badania.

Aktualizacja galerii

Zapraszam do galerii gdzie można zapoznać się z postępami prac budowlanych.

Trwa termomodernizacja budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Efekty termomodernizacji już widać, a fasada budynku powoli przypomina już budynek Uczelni. Nowe zdjęcia w galerii.